email

KONTAKT: katarzyna.miciak@gmail.com

wtorek, 17 stycznia 2012

Wernisaż fotograficzny + pokaz mody

28. marca 2012 w klubie The Eve na Pl.Piłsudskiego w Warszawie odbędzie się mój premierowy pokaz mody, który będzie połączony z wernisażem zaprzyjaźnionej fotograf Ewy Sawickiej. Już teraz pragnę gorąco zaprosić wszystkich zainteresowanych na to wydarzenie! O szczegółach poinformuję w późniejszym terminie - na razie proszę o wpisanie sobie tej ważnej daty do kalendarzy! ;)
Teraz czeka mnie sporo pracy, ponieważ oprócz mojej gotowej już i prezentowanej na blogu kolekcji wiosna-lato 2012, muszę przygotować 10 dodatkowych zupełnie nowych sylwetek. Projekty na papierze już mam, a ich realizacja już się rozpoczęła....
Przedtem jednak chciałabym przybliżyć działalność drugiego partnera wydarzenia, a mianowicie wspomnianej fotograf Ewy Sawickiej, którą cenię za niespożytą wręcz energię, optymizm oraz wszechstronną kreatywność i talent. Ewa od 2010 roku wraz ze swoim bratem tworzą grupę fotograficzną Ewalds&Sawicki . Ta para ma na swoim koncie wiele różnorodnych projektów poczynając od sesji dziecięcych, prywatnych, ciążowych, na sesjach ślubnych i artystycznych sesjach modowych kończąc. Razem z Ewą współpracujemy również przy realizacji Projektu9m. 
Zachęcam do zapoznania się z działalnością grupy i być może do skorzystania z ich profesjonalnych usług (póki jeszcze są tani i dobrzy, a nie sławni i bogaci ;)
Poniżej wizualna "próbka" ich możliwości zawodowych! Zachęcam do kontaktu, bo są fantastyczni!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz